gokartF1.pl

MotoPortal

Dlaczego warto zakupić prestiżowe auto dla firmy?

Dlaczego warto zakupić prestiżowe auto dla firmy?

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu dla swojej firmy? W takim razie warto dłużej zastanowić się nad swoim wyborem. Tym bardziej że auto może pełnić wiele funkcji. Już teraz przekonaj się, dlaczego opłaca Ci się zakupić samochód od prestiżowej marki dla swojej firmy.

Zalety kupna prestiżowego auta

Kupno samochodu od renomowanej marki zapewnia wiele korzyści. Jakich? Po pierwsze wybierając auto marki Mercedes, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości. Dzięki temu ryzyko awarii znacząco się zmniejsza. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim nowych pojazdów. W takim przypadku warto zdecydować się na wybranie pojazdu, który zwiększy bezpieczeństwo na drodze, np. będzie posiadał poduszki powietrzne, sygnał ostrzegający o zbliżającym się zagrożeniu, kamerę cofania itd. Wszystko to sprawi, że przemieszczanie się po mieście i poza nim stanie się łatwiejsze i zminimalizuje ryzyko stłuczki. Mniejsza liczba awarii i stłuczek ograniczy też dodatkowe koszty.

Szybkie i bezpieczne przedostanie się na spotkanie z klientem czy kontrahentów to ważne atuty. Jednak samochody takich marek, jak Mercedes zapewniają też inne ważne korzyści. Zwiększają przy okazji prestiż, co może istotnie wpłynąć na rozpoczęcie współpracy ze znaną i cenioną w Twojej branży firmą.

Kiedy opłaca się kupić prestiżowy samochód dla firmy?

Ważne jest to, aby zrozumieć, że wielu kontrahentów zwraca uwagę na każdy detal, zanim zdecydują się na współpracę. Tym bardziej kiedy w grę wchodzą wyższe stawki. Dlatego też posiadanie samochodów firmowych od takich marek, jak Mercedes, może pozytywnie wpłynąć na zawarcie ważnej dla Twojej firmy współpracy. Zatem, jeśli często spotykasz się z klientami, aby w neutralnej przestrzeni ustalić szczegóły, to koniecznie zdecyduj się na takie rozwiązanie.

W takim przypadku każdy detal ma znaczenie, również prezencja i samochód. Wszystko to zwiększa wiarygodność i zaufanie względem firmy, dlatego też koniecznie tego nie ignoruj. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest kupowanie samochodu w ramach obcego finansowania, tj. leasingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz też zmniejszyć koszty swojej firmy, a przy okazji obniżyć podatek. Zatem zyskujesz wiele korzyści, ale co najważniejsze nie wpływasz na obniżenie płynności finansowej swojego przedsiębiorstwa. Zdecyduj się na leasing na 2-3 lata i przez ten czas użytkować nowoczesne oraz prestiżowe auto, np. marki Mercedes. Po tym czasie możesz zdecydować o wykupieniu pojazdu lub też wybierz nowszy model i ponownie podpisz umowę leasingową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *