Często zastanawiamy się, co podarować bliskim, aby wiedzieli, że o nich myślimy. Większość propozycji wydaje się być oklepanych i wielokrotnie już przerabianych. Ciekawą propozycją są nieśmiertelniki, a na których można wybić najważniejsze dane i informacje. Taki nieśmiertelnik sprawdza się w sytuacjach kryzysowych. Można na nim umieszczać również cytaty i inne treści, w zależności od upodobań. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która oferuje nieśmiertelniki wykonane w taki sam sposób, jak te, którymi posługuje się wojsko.

Sposób wybijania nieśmiertelników

Sposób wybijania nieśmiertelnikówJedną z firm, które zajmują się w Polsce wybijaniem oryginalnych nieśmiertelników jest Engrave.pl. Jej zaletą jest to, że jako jedyna oferuje możliwość wybicia polskich znaków. W ten sposób, treść staje się czytelna dla każdego i zawsze jest prawidłowa. Ma to znaczenie dla osób, w których imionach lub nazwiskach występują właśnie polskie znaki. Firma korzysta przy tym z oryginalnej maszyny US Army.

Jak wygląda wybijanie nieśmiertelnika?

W takich firmach klient sam decyduje o tym, co znajdzie się na jego nieśmiertelniku. Najczęściej są to takie dane, jak:

  • imię i nazwisko,
  • adres,
  • numer telefonu.
  • ICE,
  • grupa krwi,
  • alergie i uczulenia.

Oczywiście, na swoim nieśmiertelniku można wybić dowolnie wybrane przez siebie dane i informacje. Trzeba jedynie pamiętać o ograniczeniu przestrzeni. Dzisiaj nieśmiertelniki chronione są specjalnymi gumkami, dzięki czemu nie wydają z siebie żadnych dźwięków. Istnieje możliwość wyboru spośród różnych kolorów dostępnych gumek. Również Engrave,pl oferuje możliwość dopasowania różnych gumek.

Wybijane nieśmiertelniki– idealny prezent dla bliskich

Chcąc podarować bliskiej osobie coś oryginalnego, warto zastanowić się właśnie nad nieśmiertelnikiem. Jest to przejaw dużej troski, a przy okazji taki nieśmiertelnik stanowi ciekawy element stroju i jest bardzo modnym dodatkiem, często pojawiającym się na pokazach mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj