W dzisiejszych czasach samochód to absolutna konieczność. Zwłaszcza, jeśli mieszka się w małym mieście lub na wsi, gdzie nie ma dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej. Polacy najczęściej kupują samochody używane, z racji relatywnie drogich nowych aut. Jesteśmy w czołówce państw, które sprowadzają uszkodzone i powypadkowe pojazdy z zagranicy. Komisy są pełne różnych marek i modeli samochodów. A co jeśli zależy nam na nowym samochodzie, ale niekoniecznie stać nas na niego? Możemy zawsze wziąć kredyt i kupić wymarzony model. Jest jeszcze inna opcja.

Popularność bije samochód w abonamencie

To idealne rozwiązanie dla ludzi, którym zależy na tym, by ich samochód był nowy. Podpisując umowę z firmą możemy stać się właścicielami nowego samochodu. Umowa podpisywana jest na rok. Po roku mamy możliwość wykupienia samochodu, możemy zrezygnować z umowy albo podpisać kolejną i wypożyczać nowy model, którym chcemy jeździć. Ostatnia opcja wydaje się najbardziej korzystna. Wykupienie samochodu jest nieopłacalne i stosunkowo drogie. Dodać trzeba, że jeśli jesteśmy posiadaczami samochodu na abonament nie musimy martwić się o OC, ani żadne inne ubezpieczenia. Wszystkie formalności załatwia za nas firma.

Koszt wypożyczenia samochodu jest zależny od jego marki i modelu

Koszt wypożyczenia samochodu jest zależny od jego marki i modeluNajtańsze auto to kwestia czterystu złotych miesięcznie. Ceny mogą być mniejsze, gdy na początku wpłacimy zaliczkę. Wypożyczanie samochodów jest bardzo modne w pewnych kręgach. Ludzie, którzy często podróżują albo zmieniają miejsce zamieszkania bardzo chętnie decydują się na taką usługę. Właściwie wszystkie duże firmy dla swoich pracowników wypożyczają samochody. Jest to wygodne rozwiązanie, firma nie musi jednorazowo wydawać kolosalnych kwot na zakup nowych samochodów. Wypożyczanie pojazdów ma jeszcze jedną, dużą zaletę. Samochód objęty jest gwarancją oraz serwisowany jest na koszt wypożyczalni. Jak wypożyczyć auto? To proste, wystarczy znaleźć adres salonu autoryzowanego, wybrać wymarzony model i podpisać umowę na określony i dogodny czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj