gokartF1.pl

MotoPortal

Skup aut, jako alternatywa dla zabieganych

Skup aut, jako alternatywa dla zabieganych

Profesjonalnie działający skup aut jest niezwykle wygodną inwestycją dla wielu zabieganych trójmieszczan. Oszczędza nie tylko nasz czas, ale i pieniądze. Pozwala nam na szybkie pozbycie się problemu, jakim jest zalegający stary, bezużyteczny samochód czy nawet jego wrak. Szanujące się skupy samochodów proponują swoim klientom nawet odebranie zgłoszonego pojazdu i załatwienie wszelkich formalności związanych z jego utylizacją. Głównym zadaniem klienta jest odebranie należnej mu gotówki. Takie załatwianie spraw tego typu jest bez wątpienia szybkie i komfortowe dla klientów.

Jakie samochody nadają się na skup?

Jakie samochody nadają się na skup?W tym przypadku decyduje tylko i wyłącznie właściciel samochodu. No chyba, że auto jest kradzione czy zostało nabyte na drodze przestępstwa, wówczas procedura z pewnością nie będzie taka prosta i rozstrzygnięta na korzyść osoby, która próbuje natychmiast pozbyć się auta. Trójmiejscy pracownicy skupów samochodowych skrupulatnie kontrolują ten proceder i nie dopuszczają do prawa głosu złodziei aut. Jednak prawowici właściciele pojazdów załatwią tą sprawę w oka mgnieniu. Na skup przyjmowane są wszystkie samochody, bez względu na stan techniczny, markę czy rocznik. Zatrudnieni tam pasjonaci z przyjemnością zajmą się autami, które padły ofiarą klęsk żywiołowych takich jak pożar czy powódź. Co ważne, taki samochód nie musi posiadać aktualnego przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. Skup aut jest też doskonałym miejscem na samochody, które brały miejsce w wypadku drogowym czy padły ofiarą wandalizmu.

Procedury

Procedury w tym przypadku nie są takie skomplikowane. Większość informacji dotyczących wyceny i transportu możemy uzyskać telefonicznie. Pracownicy skupu odbiorą samochód z wyznaczonego przez klienta miejsca i spiszą z nim umowę kupna- sprzedaży. Jest to umowa cywilnoprawna, dlatego od chwili jej podpisania nie musimy już martwić się o losy naszego starego samochodu. Jest to dobre rozwiązanie dla klienta, gdyż podczas jednej wizyty jest w stanie załatwić sprawę bez potrzeby rozciągania tego w czasie.

One thought on “Skup aut, jako alternatywa dla zabieganych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *