gokartF1.pl

MotoPortal

Busy z Polski do Holandii

Busy z Polski do Holandii

Każdy choć raz podróżował busem. Dla niektórych jest to kompaktowy i komfortowy środek transportu, dla innych trochę mniej. Jednak pewne jest to że jest to jedna z najtańszych opcji podróży. Wybierając się w podróż do Holandii, nie ważne czy jest to podróż służbowa, za pracą czy w ramach wycieczki turystycznej, rozważamy różne transporty tam. Najprostszym ale i najbardziej kosztownym, jest samolot. Auto też nie jest za bardzo ekonomiczne. Zostaje nam podróż busem.

Busy do Holandii kursują praktycznie codziennie, więc jest to środek łatwo dostępny

Busy do Holandii kursują praktycznie codziennie, więc jest to środek łatwo dostępnyGdy wpisujemy w wyszukiwarkę Google, hasła „busy Holandia Polska” albo „busy Polska Holandia” wyskakuje nam wiele stron przewoźników. Możemy dzięki temu porównać ceny, czas dojazdu i komfort jazdy. Czas transportu, waha się od 10 do nawet 20 godzin, w zależności z jakiej części Polski, chcemy wyjeżdżać. Wiadomo że ludzie podróżujący ze wschodniej części Polski, będą podróżować o wiele godzin dłużej, niż osoby z zachodu, bliżej granicy. Przedział cenowy też jest bardzo różny. W zależności od czasu kupienia biletu, miejsca i zniżki. Jeśli mamy zniżkę studencką, średnio zapłacimy od 20% do nawet 50% mniej, od wyjściowej ceny biletu. Droższe bilety, sprzedawane są w okresie bożonarodzeniowym i świątecznym. Jest to jak najbardziej logiczne, ponieważ większość wtedy, chce wrócić do domu. W wakacje bilety też nie tanieją, ponieważ zwiększa się wtedy przemysł turystyczny. Reasumując bilety z wyprzedzeniem i ze zniżką, możemy kupić już od 50 zł w jedną stronę, a im bliżej wyjazdu czy różnego rodzaju świąt, ceny mogą sięgać nawet do 300 zł. Zatem mamy już kupiony bilet. Co dalej?

Do tak długiej podróży, trzeba się dobrze przygotować

Najlepiej wybrać bus który jedzie nocą. Jest w nim ciepło, ciemno i jest duże prawdopodobieństwo, że najzwyczajniej w świecie prześpimy część podróży. Oczywiści trzeba wziąć ze sobą odpowiednią ilość wody, kawy i herbaty i jedzenia. Ważne, by zapach tego jedzenia nie przeszkadzał współpasażerom, Odradzamy mięso i ryby. Warto wziąć ze sobą coś co zabije nam, niezbyt szybko upływający czas. W większości busów są gniazda więc laptop wydaje się dobrym pomysłem. Miejmy przygotowany zapas filmów na drogę, dzięki temu wyda nam się ona krótsza. Warto też wziąć książkę, słuchawki do słuchania muzyki i możemy ruchać w drogę. Mam nadzieję że wasza podróż będzie udana i artykuł pomógł podjąć decyzję o środku transportu do przepięknego kraju jakim jest Holandia.

http://bus-holandia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *