gokartF1.pl

MotoPortal

Ładowarka indukcyjna do samochodu

ładowarka indukcyjna do samochodu

Kolejny rozdział w rozwoju technologicznym: bezprzewodowość. To dzięki temu odkryciu pozbyliśmy się nadmiaru kabli i codzienna obsługa elektroniki stała się dużo bardziej komfortowa. Po pozbyciu się kabla telefonicznego – uzyskaliśmy przenośne komórki, wifi uwolniło nas od stałej łączności z nadajnikiem, gdy surfujemy po sieci. Przyszła pora na ładowarki indukcyjne, które są idealnym rozwiązaniem dla kierowców. Ładowarka indukcyjna do samochodu – jaka będzie najlepsza?

Jak działa ładowarka indukcyjna?

ładowarka indukcyjna do samochoduNa wstępie należy jasno podkreślić, że nie każde urządzenie jest przystosowane do ładowania bezprzewodowego. Lista wśród najnowszych modeli jest już dość bogata, jednak warto upewnić się przed zakupem ładowarki o parametrach zawartych w opisie posiadanego produktu. Działanie ładowarek indukcyjnych umożliwia naładowanie baterii naszego smartfona bez kablowego łączenia go z ładowarką. Cewka indukcji znajdująca się w naszym smartfonie odbiera energię z pola elektromagnetycznego cewki znajdującej się w ładowarce.

Ładowarka indukcyjna do samochodu

Ładowanie indukcyjne to wygoda, możliwość ładowania kilku urządzeń równocześnie, to także mniejsza usterkowość, gdyż eliminujemy awarie styków czy portów. Ładowarki bezprzewodowe to duże ułatwienie dla kierowców, więc jeżeli masz w domu kierowcę zawodowego może warto sprawić mu taki prezent pod choinkę? Szukanie kabla ładowarki i podłączanie pod niego telefonu w czasie jazdy samochodem to działanie niemal samobójcze.

Uchwyt z wbudowaną ładowarką indukcyjną z usprawnionym procesem szybkiego ładowania to rozwiązanie na miarę czasów. Wpięcie telefonu do uchwytu dokonuje się poprzez automatyczny klik i odbywa się jedną ręką. Telefon ładuje się, a w razie konieczności wyjęcia go z uchwytu także możesz zrobić to bez problemu używając tylko jednej ręki.

Wersje ładowarek indukcyjnych

Ładowarki indukcyjne z uchwytem dostępne są w dwóch wersjach. Ładowarki z uchwytem grawitacyjnym utrzymującym telefon za pomocą wyżej wspomnianego automatycznego zacisku klikowego. A także ładowarki z uchwytem magnetycznym jeszcze bardziej ułatwiają sprawę, gdyż wystarczy położyć telefon na jej powierzchni, by proces ładowania rozpoczął się

2 thoughts on “Ładowarka indukcyjna do samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *